Łatwe cięcie w locie!

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom ProduktySegmentowa piła diamentowa

Super G 12/14 Cali Dostępne piły chłodzące z piłą z segmentowym piłą diamentową

Super G 12/14 Cali Dostępne piły chłodzące z piłą z segmentowym piłą diamentową

Super G 12  / 14 Inches  Segmented Diamond Saw Blade    Cooling Holes Available

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: oem
Orzecznictwo: iso9001
Numer modelu: 300-400 mm

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 500SZT
Cena: usd
Szczegóły pakowania: białe pudełko, podwójny blister, kolorowy rękaw, zgodnie z wymaganiami klienta
Czas dostawy: 35 dni
Zasady płatności: L/C, T/T
Możliwość Supply: 1000szt miesięcznie
Skontaktuj się teraz
Szczegółowy opis produktu
użyć: KAMIEŃ typu: Otwory chłodzące
Nazwa: Segmentowa piła diamentowa rozmiar: 12 '14'

Super G 12 cali 14-calowy segmentowy diamentowy brzeszczot do kamienia z otworami chłodzącymi

Opis

Ostrza segmentowane mają zazwyczaj wiązania średnie i twarde dla szeregu zastosowań cięcia na mokro i na sucho. Podczas gdy te piły diamentowe mogą oferować stosunkowo gładkie cięcie z szybką prędkością cięcia, może nadal występować rozdrabnianie. Są trwałe i mają długą żywotność ostrza w porównaniu do innych ostrzy.

Są idealne do cięcia płyt marmurowych i granitowych, betonu, asfaltu, cegieł, bloków i innych materiałów budowlanych. Są one dostępne w szerokim wyborze średnic od małych do dużych i szczególnie dominują na średnicy 12 "i większym rynku. Te diamentowe segmentowe ostrza są powszechnie stosowane w piłach do cięcia kamienia, piłach betonowych i piłach tarczowych.

Podanie:

cegła sonte, beton

Maszyneria:

piła murarska

Różne rozmiary i specyfikacje segmentów są dostępne na życzenie

Nasza firma

Narzędzia XMF mają bogate doświadczenie w rozwoju naukowym i technologicznym, obfitą siłę produkcyjną. Dzięki regionalnym ośrodkom badań i rozwoju technologii dla przedsiębiorstw, wielu patentom krajowym, narzędzia XMF specjalizują się w narzędziach diamentowych, włóknie metalowym, trzech kategoriach ponad 1000 różnych systemów produktów. Wśród wielu produktów wymieniono wiele produktów w harmonogramie opracowywania nowych produktów. Główne produkty zostały certyfikowane przez MPA Germany. XMF Tools był pierwszym, który certyfikował ISO9001: 2000 przez China Quality Control System i wprowadził zaawansowany system zarządzania SAP. Zarządzany wzór i koncepcja są zgodne ze standardami międzynarodowymi.

Pierwszy projekt rozbudowy garnituru Ex oraz druga współpraca z Chińskim Uniwersytetem Górnictwa i Technologii o zaawansowanych technologicznie narzędziach diamentowych i włóknie metalowym są wymienione jako kluczowe projekty w prowincji Hebei. Reformowanie technologii i innowacje będą promować przemysł narzędzi diamentowych w celu podniesienia fundamentalnych rewolucja technologiczna. Ma to również pozytywne znaczenie dla poprawy ogólnego poziomu technicznego przemysłu narzędzi diamentowych i przemysłu do produkcji tkanin metalowych. Odgrywa pozytywną wiodącą rolę w promowaniu modernizacji powiązanego przemysłu. Po zakończeniu projektu XMF Tools będzie miastem narzędzi diamentowych o określonej skali i poziomie pierwszej klasy oraz numerem 1 w Azji i wiodącej firmie na świecie.

Szczegóły kontaktu
Hebei Xmf Tools Group Co.,Ltd

Osoba kontaktowa: Wang

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)

Inne produkty