Łatwe cięcie w locie!

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom ProduktySegmentowa piła diamentowa

Ścienne 20/24 cale Diamentowe ostrze tnące z granitu Srebro lutowane na zamówienie

Ścienne 20/24 cale Diamentowe ostrze tnące z granitu Srebro lutowane na zamówienie

Wall  20 /  24 Inches  Diamond Saw Blade   Granite Cutting Silver Brazed Custom

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: oem
Orzecznictwo: iso9001
Numer modelu: 500-1600 mm

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 200szt
Cena: usd
Szczegóły pakowania: białe pudełko, podwójny blister, kolorowy rękaw, zgodnie z wymaganiami klienta
Czas dostawy: 30 dni
Zasady płatności: L/C, T/T
Możliwość Supply: 1000szt miesięcznie
Skontaktuj się teraz
Szczegółowy opis produktu
rozmiar: Zwyczaj aplikacji: beton
Próbki: Darmowe Nazwa: brzeszczot do ściany

Ścienne 20-calowe 24-calowe diamentowe ostrze do cięcia granitu Silver lutowane na zamówienie

Opis

Ostrza segmentowane mają zazwyczaj wiązania średnie i twarde dla szeregu zastosowań cięcia na mokro i na sucho. Podczas gdy te piły diamentowe mogą oferować stosunkowo gładkie cięcie z szybką prędkością cięcia, może nadal występować rozdrabnianie. Są trwałe i mają długą żywotność ostrza w porównaniu do innych ostrzy.


Przestrzenie powietrza, które oddzielają diamentowe segmenty, nazywa się wgłębieniami lub szczelinami. Szczeliny mają poprawić przepływ powietrza, pochłaniać kurz, rozpraszać ciepło i usuwać gnojowicę z cięcia, pomagając utrzymać wydajność cięcia brzeszczotu. Rozmiar i kształt przełyków zależy od ostrza i ostrza i zależy od rodzaju materiału, jaki ostrze zaprojektowało do cięcia.

Podanie:

beton

Maszyneria:

piła ścienna

Różne rozmiary i specyfikacje segmentów są dostępne na życzenie

Nasza firma

Hebei XMF Tools (nowe, zaawansowane technologicznie przedsiębiorstwo Hebei) znajduje się w historycznym mieście - Zhengding. Został założony w 1994 roku i zajmuje 253300 kwadratów. Naszymi głównymi produktami są brzeszczot diamentowy, wiertło diamentowe, podkładka polerska i specjalne włókno metalowe, które wykorzystywane są do lotów kosmicznych, tkanin, obrony narodowej i obszarów ochrony środowiska. Firma otworzyła biura w większości dużych miast. Jego sieć sprzedaży objęła całe Chiny oraz ponad 30 krajów w Europie, Ameryce i Azji. "XMF" został uznany za "znaną markę Chin" i "znaną markę Hebei".

Narzędzia XMF mają bogate doświadczenie w rozwoju naukowym i technologicznym, obfitą siłę produkcyjną. Dzięki regionalnym ośrodkom badań i rozwoju technologii dla przedsiębiorstw, wielu patentom krajowym, narzędzia XMF specjalizują się w narzędziach diamentowych, włóknie metalowym, trzech kategoriach ponad 1000 różnych systemów produktów. Wśród wielu produktów wymieniono wiele produktów w harmonogramie opracowywania nowych produktów. Główne produkty zostały certyfikowane przez MPA Germany. XMF Tools był pierwszym, który certyfikował ISO9001: 2000 przez China Quality Control System i wprowadził zaawansowany system zarządzania SAP. Zarządzany wzór i koncepcja są zgodne ze standardami międzynarodowymi.

Szczegóły kontaktu
Hebei Xmf Tools Group Co.,Ltd

Osoba kontaktowa: Wang

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)

Inne produkty