Łatwe cięcie w locie!

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom ProduktyDiamond Cup Wheel

Diamentowa głowica szlifierska ze spiekiem 180 mm, diamentowa ściernica garnkowa, ściernica do betonu

Diamentowa głowica szlifierska ze spiekiem 180 mm, diamentowa ściernica garnkowa, ściernica do betonu

  • 180MM Sintered Turbo Grinding Head Diamond Cup Wheel , Concrete Grinding Wheel
  • 180MM Sintered Turbo Grinding Head Diamond Cup Wheel , Concrete Grinding Wheel
 • 180MM Sintered Turbo Grinding Head Diamond Cup Wheel , Concrete Grinding Wheel

  Szczegóły Produktu:

  Miejsce pochodzenia: CHINY
  Nazwa handlowa: XMF
  Orzecznictwo: MPA
  Numer modelu: 105 MM-180 MM

  Zapłata:

  Minimalne zamówienie: 500SZT
  Cena: dollars 1.5-30 1PCS
  Szczegóły pakowania: Kolorowe pudełko, białe pudełko, podwójny blister
  Zasady płatności: Western Union, l/c, T/T
  Możliwość Supply: 20000 szt. 30 dni
  Kontakt
  Szczegółowy opis produktu
  Kolor: Czarny, niebieski, zielony, czerwony, brązowy, szary, wiele kolorów materiał: Diament Metal 65 mln
  rozmiar: 4,5 '' Nazwa produktu: Srebrne lutowane koło garnkowe
  High Light:

  angle grinder concrete sanding disc

  ,

  angle grinder diamond cup wheel

  4,5 '' Diamentowe koło garnkowe Spiekane koło garnkowe Turbo do szlifowania do granitu

  Diamentowa tarcza do szlifowania krawędzi według niniejszego wynalazku zawiera tarczę do szlifowania krawędzi i podstawę tarczy do szlifowania, zawiera również pierwszą stałą płytę z pierścieniem, drugą stałą płytę z pierścieniem, stały pręt i pręt, podłoże ściernicy krawędziowej obejmujące pierwsze podłoże i drugie podłoże , jak opisano w pierwszym podłożu, a drugim podłożu jest półcylindryczna lufa, a jego kształt jest tego samego rozmiaru.

  pierwsze podłoże i drugie powierzchnie styku z podłożem są równoległe do gładkiej powierzchni, pierwsze podłoże i ustawienia po lewej stronie, drugie podłoże w pierwszej części opisuje odpowiednio ścianę korpusu, a druga strona podłoża stykają się odpowiednio z wałem ściernicy na obu końcach, jak opisano w pierwszym pierścieniu nieruchomej tylnej płyty wewnętrznej stykającej się z przednim końcem wrzeciona ściernicy.

  Pierwszy stały pierścień pierścieniowy wokół przedniego końca bocznych końców z pierwszym podłożem i drugim wewnętrznym kontaktem z przodu drugiego podłoża, opisany ustalony zestaw prętów ma wiele grup, stały słup i grupa zostały ustawione wokół po pierwszej pierścieniowej płycie zamocowanej na końcu z boku, opisane pierwsze podłoże i drugi przód podłoża wewnątrz są otoczone dopasowanym pierwszym stałym łącznikiem pierwszego na otworze, a po wielu zestawach ustalonego końca pręta włożonego do grupy odpowiednio do pierwszego 1 otworu, opisany w drugim pierścieniu zamocowanym na płycie po wewnętrznej stronie styku przedniego i ściernicy, drugi pierścień zamocowany na płycie wokół przedniego końca bocznych końców z pierwszym podłożem i odpowiednio drugim podłożem tylnego styku wewnętrznego, opisany pręt ustawia grupy, Ponadto, wiele grup prętów wprowadzających jest rozmieszczonych wokół i rozmieszczonych na zewnętrznej stronie przedniego końca drugiej płytki mocującej pierścień.

  Tylny koniec wielu grup prętów mocujących jest wyposażony w szczeliny pasujące do prętów wprowadzających, a przedni koniec wielu grup prętów wprowadzających jest odpowiednio włożony w wiele grup gniazd. Dwie grupy lewych śrub i dwie grupy prawych śrub są również uwzględnione.

  Dwie grupy lewych śrub są odpowiednio przewleczone i zamontowane na górnej lewej stronie i dolnej lewej stronie przedniego końca pierwszej płyty mocującej, pierwszej matrycy i drugiej płyty mocującej, a dwie grupy prawych śrub są odpowiednio przewleczone i zamontowane w prawym górnym rogu i prawym dolnym rogu przedniego końca pierwszej płyty mocującej, drugiej matrycy i drugiej płyty mocującej.

  Ściernica diamentowa według wynalazku zawiera również dwie grupy lewych nakrętek i dwie grupy prawych nakrętek, dwie grupy lewych nakrętek są odpowiednio przykręcone na końcu wyjściowym dwóch grup lewych śrub, a dwie grupy prawych nakrętek są odpowiednio przykręcone na końcu wyjściowym dwóch grup prawych śrub. Ściernica diamentowa według wynalazku zawiera również dwa zestawy lewych elementów pomocniczych i dwa zestawy prawych elementów pomocniczych, które są odpowiednio umieszczone przed dwoma zestawami lewych śrub i dwa zestawy odpowiednich śrub.

  Diamentowa ściernica krawędziowa według wynalazku jest wyposażona w strukturę rowka poprzecznego na przednim końcu dwóch grup lewych elementów pomocniczych i dwóch grup prawych elementów pomocniczych. Diamentowa ściernica krawędziowa według wynalazku jest wyposażona w przeciwpoślizgową tuleję na wewnętrznej ścianie szczeliny, a zewnętrzna ściana boczna wkładki prętowej styka się z wewnętrzną ścianą przeciwpoślizgowej tulei.

  W porównaniu ze stanem techniki korzystny efekt niniejszego wynalazku jest następujący: dzięki powyższemu ustawieniu podstawę ściernicy można usunąć z wału ściernicy i wymienić, aby ułatwić szlifowanie różnych komponentów zgodnie z różnymi warunkami; Ponadto, usuwając pierwszą nieruchomą płytę i drugą nieruchomą płytę z pierwszej matrycy i drugiej matrycy, można tylko wymienić matrycę ściernicy i zaoszczędzić zasoby.

  Załączone rysunki pokazują FIG. 1 jest schematem strukturalnym wynalazku; Figura 2 jest zewnętrznym schematem ideowym z figury 1. Rysunek 3 jest prawym widokiem z figury 1; 4 jest częściowym powiększonym widokiem części A z RYS. 3.1 Wał ściernicy; 2. Matryca ściernicy krawędziowej; 3. Pierwsza płytka mocująca pierścień; 4. Druga płytka mocująca pierścień; 5. Naprawiono pręt; 6. Wkładanie pręta; 7. Pierwsza matryca; 8. Druga matryca; 9. Lewa śruba; 10. Prawa śruba; 11. Prawa nakrętka; 12. Prawa folia pomocnicza; 13. Rękaw antypoślizgowy. Specyficzny sposób realizacji Poniżej znajduje się dalszy szczegółowy opis konkretnego przykładu wykonania wynalazku w połączeniu z załączonymi rysunkami i przykładami wykonania.

  Poniższy przykład wykonania został zastosowany w celu zilustrowania wynalazku bez ograniczania jego zakresu. 1 do RYS. 4, diamentowa ściernica krawędziowa według niniejszego wynalazku zawiera wałek 1 ściernicy i matrycę 2 ściernicy krawędziowej; obejmuje również pierwszą nieruchomą płytę pierścieniową 3, drugą nieruchomą płytę pierścieniową 4, stały pręt 5 i włożony pręt 6, krawędź tarcza szlifierska 7 i 8 drugie podłoże matrycowe obejmuje pierwszą matrycę, a pierwsze podłoże i drugie podłoże to półcylindryczna tuleja, a jego kształt jest tego samego rozmiaru, pierwsze podłoże i drugie podłoże powierzchni kontaktowych są równoległe do gładkiej powierzchni , pierwsze podłoże i ustawienia po lewej stronie drugie podłoże, pierwsza część ścianki korpusu i druga ścianka wewnętrzna podłoża odpowiednio z tarczą szlifierską na każdym zetknięciu, pierwszy pierścień tylny nieruchomej płytki wewnątrz styku z przednim końcem wrzeciona ściernicy , pierwszy stały pierścień pierścienia wokół przedniego końca bocznych końców z pierwszym podłożem i drugim podłożem odpowiednio z przodu wewnątrz styku, Naprawiono link ustaw sposób grupowania, ustalony słup i grupa zostały ustawione okrągłe po pierwszej płytce pierścieniowej przymocowanej na końcu bocznej, pierwsze podłoże i drugi przód podłoża wewnątrz są otoczone dopasowanym pierwszym stałym łącznikiem pierwszego na otworze, a grupowy stały łącznik z tyłu- koniec odpowiednio włożony do pierwszego na otworze, drugi stały pierścień pierścieniowy po wewnętrznej stronie styku przedniego i ściernicy, drugi stały pierścień stały wokół przedniego końca bocznych końców z pierwszym podłożem i odpowiednio drugim podłożem Wewnątrz kontaktu, drążek dociskowy ustawić sposób grupowania i wstawiony link więcej grupy zostały ustawione w drugim pierścieniu wokół płyty na przednim końcu bocznego, naprawiono drążek tylnego końca więcej grupy zostały ustawione zgodnie z wstawioną szczeliną pręta, przód koniec wielu grup prętów wprowadzających jest wstawiany odpowiednio do wielu grup szczelin; uwzględniono również dwie grupy lewej śruby 9 i dwie grupy prawej śruby 10. Lewa śruba w obu grupach została nagwintowana i zamontowana odpowiednio w lewym górnym i lewym dolnym rogu przedniej części pierwszej płyty mocującej, pierwszej matrycy i drugiej płyty mocującej.

  Prawa śruba w obu grupach została nagwintowana i zamontowana po prawej górnej stronie i prawej dolnej stronie przedniej końcówki odpowiednio pierwszej płyty mocującej, drugiej matrycy i drugiej płyty mocującej. ściernicę można wyjąć z wału ściernicy i wymienić, aby ułatwić szlifowanie różnych elementów w różnych warunkach; ponadto, usuwając pierwszą stałą płytę i drugą stałą płytę z pierwszej matrycy i drugiej matrycy, tylko matryca ściernicy można wymienić i oszczędzić zasoby. Ściernica diamentowa według wynalazku zawiera również dwa zestawy lewych nakrętek i dwa zestawy prawych nakrętek 11. Dwa zestawy lewych nakrętek są odpowiednio zamontowane na końcu wyjściowym dwa zestawy lewych śrub i dwa zestawy prawych nakrętek są odpowiednio zamontowane na końcu wyjściowym dwóch zestawów prawych śrub. Przez powyższe ustawienie dwie grupy lewych śrub it dwie grupy prawych śrub mogą być względnie ustalone.

  Diamentowa ściernica krawędziowa według niniejszego wynalazku zawiera również dwa zestawy lewych elementów pomocniczych i dwa zestawy prawych elementów pomocniczych 12, dwa zestawy lewych elementów pomocniczych i dwa zestawy prawych elementów pomocniczych są odpowiednio umieszczone na przednim końcu dwóch zestawów lewe śruby i dwa zestawy prawych śrub. Za pomocą powyższego ustawienia wygodnie jest obrócić dwie grupy lewych śrub i dwie grupy prawych śrub, aby wyjąć dwie grupy lewych śrub i dwie grupy prawych śrub. Diament ściernica krawędziowa według niniejszego wynalazku jest wyposażona w strukturę rowka poprzecznego na przednim końcu dwóch grup lewych elementów pomocniczych i dwóch grup prawych elementów pomocniczych. Przez powyższe ustawienie dwie grupy lewej śruby i dwie grupy usuwania śruby można dodać metody w celu poprawy praktyczności.

  Diamentowa ściernica krawędziowa według wynalazku jest wyposażona w tuleję antypoślizgową 13 na wewnętrznej ścianie szczeliny, a zewnętrzna ściana boczna wkładki pręta styka się z wewnętrzną ścianą tulei antypoślizgowej. powyżej ustawienia tarcie między prętem a szczeliną można zwiększyć, aby poprawić stabilność. Diamentowa ściernica krawędziowa według wynalazku musi jedynie ustawić wałek ścierny na obracającym się wale urządzenia szlifierskiego podczas użytkowania, a następnie skontaktować się elementy z zewnętrzną powierzchnią matrycy obrotowej krawędzi ściernicy w celu wypolerowania elementów. Aby wymienić korpus podstawowy ściernicy, najpierw odkręć dwa zestawy lewych nakrętek i dwa zestawy prawych nakrętek, a następnie odkręć dwa zestawy lewych wkręty i dwa zestawy odpowiednich śrub, a następnie wyjmij pierwszą płytkę mocującą i drugą płytkę mocującą z pierwszej matrycy i drugiej matrycy, a następnie wymień korpus podstawy ściernicy.

  Powyższe jest tylko preferowanym przykładem wykonania wynalazku i należy zauważyć, że w przypadku zwykłych techników w dziedzinie techniki można wprowadzić pewne ulepszenia i zmiany bez odchodzenia od zasad technicznych wynalazku, które należy również uznać za zakres ochrony wynalazku.

  Płynne szlifowanie i wykańczanie powierzchni materiałów budowlanych

  Cechy: Z aluminiową podstawą ściernica służy do szybkiego szlifowania powierzchni i kształtowania.

  Zastosowanie: granit, marmur, beton, mur

  Maszyna: szlifierka kątowa

  Różne rozmiary trzpieni i specyfikacje segmentów są dostępne na żądanie

  Przedmiot nr. Średnica Złącze Człon Człon
  cal mm grubość (mm) wysokość (mm)
  WB105SA 4 '' 105

  M14

  I

  5/8 '' - 11

  6.0 20
  WB115SA 4,5 '' 115 6.0 20
  WB125SA 5 '' 125 6.5 20

  Szczegóły kontaktu
  Hebei Xmf Tools Group Co.,Ltd

  Osoba kontaktowa: Wang

  Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas
  Inne produkty